Co je dobré vědět?

Jak se starat o Ekosáčky?

Se správnou péčí Vám sáčky vydrží mnohem déle. Jak se o ně tedy starat?

Nejdříve je potřeba si říct, že naplněný sáček nemůžete nosit za samotnou stužku. Vždy ho nejprve zavažte a poté uchopte kdekoliv za tělo sáčku. Pokud byste totiž nosili naplněný sáček za stahovací stužku, budou nadměrně namáhány švy zapošití tunýlku a mohly by se vytrhnout. Bohužel reklamace zapříčiněná špatným nošením plného sáčku (nošením za stužku) nebude uznána. Toto je ale jediné známé choulostivé místo, všechno ostatní by měl sáček vydržet :)
Údržba:
Sáčky Buďte EKO perte v ruce s trochou gelu na nádobí, nebo mýdla. Nesušte je v sušičce ani na přímém zdroji tepla, nežehlete je a chraňte je před rozpouštědly a dalšími chemickými prostředky, které by mohly sáček nenávratně poškodit.
Bavlněné sáčky můžete prát v pračce, při teplotě do 40 stupňů si zachovají všechny své vlastnosti (jsou ušity z předem vypraných látek, aby se při běžném praní nesrážely), vyšší teplotu balvněný sáček obvykle přežije, ale už se srazí. Závady vzniklé po vyprání sáčku na vyšší teplotu tedy také nelze uznat jako reklamaci. Bavlněné sáčky můžete žehlit tak, jak jste zvyklí žehlit ostatní bavlněné prádlo.

Tak ať Vám dobře slouží.

© Copyright 2017 Ekosáčky.cz - Všechna práva vyhrazena